Reference k online kurzu krabiček

8 týdnů změny - Andrea

Kurz mi dal šanci se sebou a svým životem něco udělat. Ukázal mi směr, kterým se dát a to vcelku v pohodě a hlavně, že to půjde i nadále, jen stačí chtít. Dal mi obrovskou motivaci, podporu, sílu, odvahu a hlavně velký kus sebedůvěry.
DĚKUJI

Změna: úbytek váhy za 8 týdnů - 4,4kg, pas: -10cm, boky: -5cm

Andrea K. - Kurz online krabiček a výsledky

Změna je viditelná

Jsem Simča a před 9ti lety jsem založila firmu Zdravá Porce,

společně s mojí dcerou Klárkou spolupracujeme a nyní i vedeme online kurz krabiček.

Během posledních 3 let jsem vzhledem ke zdravotním potížím přibrala a to docela dost. Kurz, který jsme vypsaly mi hodně pomohl v tom, že jsem cítila sílu skupiny a nechtěla jsem být pozadu za ostatními.

Ještě mám stále co zlepšovat, ale start se povedl.

Moje váha a úbytek za těch 8 týdnů je: -3,5kg a od první fotky ještě o 2 kg více, pas: -6,5cm a boky -6cm.

Můj cíl na léto je ještě pár kg, ale hlavně míry a zpevnění.

Simča

Na léto 2023 je Klárka připravena

Klárka začala ozdravovat svoje tělo kvůli tomu, že se chtěla cítit lépe. S chutí a radostí se pustila do hubnutí. Upravila jídelníček a postupně přidala i pohyb. Odrazovou fotografii vzala tu, která je focena vloni v létě.

Rozdíl ve váze je cca 4 kg, za poslední 2 měsíce kurzu to jsou cca 3 kg a v cm. Pas: -5cm, boky: - 4cm

Reference ke krabičkové dietě v Děčíně

Ještě jednou moc děkuji. Jsem ráda,že jsem si Vás přivolala do života,protože jsem si hodně teď uvědomovala,kolik jídla jí člověk navíc...měla jsem tuto hranici o množství neskutečně zkreslenou. A nejdřív mi porce přišly malé, ale když jsem se najedla,tak jsem zjistila,že to prostě stačí 😊 a že mi po jídle bylo lehce a příjemně.

Edita Š.

reference k Zdravé Porci v Děčíně

Moc děkuji za první jídelníček, je super, hlavně gramáže a postupy, aspoň jsem se přestala " plácat " v tom, zda i o víkendech něco nedělám špatně a tím "nekazím" Vaši práci. Některé složitější recepty raději nechám na Vás, ale třeba kuře s hořčicí chutnalo i manželovi Studené večeře mi nevadí, klidně je ráda teď přes léto vyzkouším. A jak už jsem psala využiji jídelníček třeba od září na soboty a neděle. V létě odjíždíme na dovolenou s all inclusive , ale díky Vám jsme pochopila, že pravidelná strava a přiměřená - zdravá - porce je ta správná cesta .

Konečně jsem pochopila, proč jsem z každé dovolené přijela o 2 kg lehčí. Nebyla jsem na převážení, ale Vy jste se svým týmem dokázala, že má váha se snížila z původních 68,8 kg na 62,8 kg. Já jen snědla, co jste mi připravily a to jsem měla pocit, že jím mnohem víc než kdy jindy. K tomu jsem si zakázala noční návštěvy lednice a noční chroustání tatranek, čokolády a přestala jsem pít sladké nápoje.

Občas se v zrcadle přesvědčuji, jestli jsem to opravdu já. Tím jsem Vám Simčo chtěla vyjádřit velký dík jak se o mě (nás) se svým týmem staráte. Můj váhový úbytek neznamená, že už Vás nepotřebuji. Naopak se těším až se zase k nám všem v září zase vrátíte a budete nám se zdravým stylem pomáhat k tomu aby nám bylo stále fajn. Krásné a pohodové prázdniny Vám Přeje

Lenka B.

reference k Zdravé Porci v Děčíně
a individuálnímu jídelníčku

Jsem moc a moc spokojená s vaším jídlem a s vaším přístupem. V říjnu to byly 2 roky, co jím vaší stravu a moc mi to vyhovuje. Je to můj první redukční program, kde nedochází k jo jo efektu.
Zhubla jsem 23 kg ale vím, kde mám rezervy a kde bych mohla PŘITVRDIT na sebe, abych zhubla daleko víc.
Kamenem úrazu u mě jsou ty víkendy, kdy si vařím sama anebo si dám sklenku alkoholu.
Ale to si vyřídím se svým svědomím.
🤩😃
V každém případě jsem moc ráda, že mě tato strava zachránila před operací, před bandáží žaludku.
Na tuto operaci už jsem byla objednaná do Prahy a jsem vám vděčná za to, že jsem se této operaci vyhnula.
Děkuji na 100 tisíckrát a doufám, že budete vařit ještě dlouho takto dobře a chutně.

Jindřiška Š.

reference ke Zdravé Porci v Děčíně