Online kurz Zdravá Porce - Zdravá Mysl
3 měsíce pro změnu - právě probíhá - uzavřeno

Pojďte s námi tvořit společně

Rády vám předáme zkušenosti z 9ti let provozování krabičkové diety. Nebudou to žádné strohé rady, ale praktické vedení v oblasti hubnutí, takže se zaměříme nejen na to, co jíst, ale také na to, co Vás omezuje.

Proč vznikl tento kurz?

Kurz vznikl na základě požadavků našich klientů ze Zdravé Porce a známých, kteří chtěli podle našich rad a inspirací vařit, ozdravovat se a také vědět, jak se sebou pracovat, aby se jim váha hýbala směrem dolů a nevracela se zpět. 

Zároveň chceme tvořit nový kurz ve statické podobě - proto nyní nabízíme mimořádnou nabídku pro vstup do kurzu.

Naše firma sídlí v Děčíně a zde fyzicky připravujeme krabičkovou dietu a zkušenosti, které jsme nabyly během těch 9ti let jsme daly do projektu Zdravá Porce - Zdravá Mysl.

Představení

Dovolte mi, abychom se Vám představily. Kurz vedou Simča - Simona Vrabcová a Klárka - moje dcera. S tím, že máme v zádech naši babi - Libuši Davidovou - certifikovanou výživovou poradkyni.

Tohle jsem já Simča - celým jménem Simona Vrabcová
v roce 2014 jsem potřebovala sama zhubnout a přišel nápad a realizace založit firmu Zdravá Porce - krabičkové stravování.

Podle základů výživy a různých doporučení jsem sestavila program, kterým do současné doby prošlo minimálně 350-400 klientů.

Nejsme velká firma, ale naším cílem je věnovat se každému klientovi, proto máme omezenou kapacitu, tak abychom se dokázaly věnovat každému klientovi individuálně.

Během těch let jsem pochopila, že když se dá klientovi tato péče, lépe se mu pak funguje v jeho běžném životě.

A tohle je celý náš tým ze Zdravé Porce - jsme rodinná firma.

Zleva Klárka - moje dcera - zároveň moje pravá ruka ve vytváření receptů, správce sociálních sítí - youtube, tik tok, instagram, facebook. Vytváří videa, videorecepty, fotí a je terapeutkou metody JIH. V tomto kurzu je ohromnou podporou skupiny a díky terapeutickým zkušenostem dokáže lidem pomoci i v situacích, kdy se jim přestává dařit. Cítí a vnímá nepohodlí lidí a pracuje s nimi.

Uprostřed to je moje maminka Libuše - moje levá ruka, výživářka každým coulem. Je nám k dispozici v případě, že se dostanu k lidem, kteří mají nějaké omezení, které mi pod rukama ještě neprošlo.

No a vpravo to jsem já Simča - zakladatelka Zdravé Porce a také tvůrce tohoto kurzu. Již 8 let pracuji s lidmi jako kouč a terapeut Metody JIH a klíčuji s každým člověkem jeho omezení v hubnutí a v životě jako takovém.


Co získáte vstupem do kurzu?

Pro vstup do našeho unikátního projektu za neskutečnou cenu jsou platné 2 podmínky.


1. Podmínka je vstup do HeroHero Zdravá Porce za měsíční poplatek 300Kč, kde najdete jídelníčky vhodné pro hubnutí a zároveň formování postavy.
Společně s jídelníčky dostanete recepty, které jsou naším know-how v klasické krabičkové dietě. Tedy recepty, které používáme pro naše klienty ve Zdravé Porci.

2. Podmínka a zároveň náš dárek pro vás je cena za naši individuální péči v oblasti koučingu a konkrétní nastavení pro každého z vás
Využijeme sílu skupiny a podporu každého člena - máme omezenou kapacitu, právě z důvodu péče o každého z vás.
Zaměříme se na běžné chyby, které při dietách a hubnutí děláme a budeme je eliminovat.

A to nejdůležitější - nebudete tápat, hledat, co možná funguje a co nefunguje, ale dostanete přesný návod, jak se sebou pracovat.

Ukázky jídel

REFERENCE a jak jsou na tom naši kurzisti?

Kdy začínáme a jak budeme fungovat?

  • Začátek kurzu je naplánovaný na 13.11.2023.
  • Bude trvat 12 týdnů.
  • Komunikace bude probíhat v uzavřené skupince na facebooku.
  • Každý klient obdrží dotazník, který je potřebný vyplnit.
  • Během kurzu proběhne každý měsíc 1x společné skupinové setkání buď přes Streamyard nebo Zoom, abyste se mohli ptát a abychom identifikovaly a nastavily program správně.
  • Během jednotlivých týdnů bude každý klient plnit úkoly ve skupině, které ho povedou k tomu, aby byl na konci schopen pracovat se svým jídelníčkem.
  • Součástí kurzu jsou i pohybové aktivity a mnoho dalšího. 

Kurz mě zaujal a mám zájem o objednání

Běžná cena našeho 3 měsíčního kurzu je 10tis Kč a nyní můžete využít mimořádnou nabídku s výraznou slevou.

Sleva za naši 3 měsíční spolupráci je 80%

akce zahrnuje 3 měsíční členství na Hero Hero - Zdravá Porce + 3 měsíce v uzavřené FB skupině.

Proč tato sleva? My pomůžem vám orientovat se v jídle, ve svém těle, budete mít naši podporu a my díky vašim dotazům a vaší aktivitě budeme moci dotvořit ucelený kurz pro další účastníky.

V případě, že Vás kurz zaujal a máte zájem o objednání, máte možnost si ho zajistit. 

Co mohu udělat pro přihlášení?

VSTUP DO HEROHERO
Přihlášení na Hero Hero - Zdravá porce

a vzorové jídelníčky

Chci vědět více o kurzu? Kontaktujte nás