Online kurz Zdravá Porce - Zdravá Mysl
3 měsíce pro změnu - začínáme 1.4.2023

Rády vám předáme zkušenosti z 9ti let provozování krabičkové diety. Nebudou to žádné strohé rady, ale praktické vedení v oblasti hubnutí, takže se zaměříme nejen na to, co jíst, ale také na to, co Vás omezuje.

Proč vznikl tento kurz?

Kurz vznikl na základě požadavků našich klientů ze Zdravé Porce a známých, kteří chtěli podle našich rad a inspirací vařit, ozdravovat se a také vědět, jak se sebou pracovat, aby se jim váha hýbala směrem dolů a nevracela se zpět.

Naše firma sídlí v Děčíně a zde fyzicky připravujeme krabičkovou dietu a zkušenosti, které jsme nabyly během těch 9ti let jsme daly do projektu Zdravá Porce - Zdravá Mysl.

Představení

Dovolte mi, abychom se Vám představily. Kurz vedou Simča - Simona Vrabcová a Klárka - moje dcera. S tím, že máme v zádech naši babi - Libuši Davidovou - certifikovanou výživovou poradkyni.

Tohle jsem já Simča - celým jménem Simona Vrabcová
v roce 2014 jsem potřebovala sama zhubnout a přišel nápad a realizace založit firmu Zdravá Porce - krabičkové stravování.

Podle základů výživy a různých doporučení jsem sestavila program, kterým do současné doby prošlo minimálně 350-400 klientů.

Nejsme velká firma, ale naším cílem je věnovat se každému klientovi, proto máme omezenou kapacitu, tak abychom se dokázaly věnovat každému klientovi individuálně.

Během těch let jsem pochopila, že když se dá klientovi tato péče, lépe se mu pak funguje v jeho běžném životě.

A tohle je celý náš tým ze Zdravé Porce - jsme rodinná firma.

Zleva Klárka - moje dcera - zároveň moje pravá ruka ve vytváření receptů, správce sociálních sítí - youtube, tik tok, instagram, facebook. Vytváří videa, videorecepty, fotí a je terapeutkou metody JIH. V tomto kurzu je ohromnou podporou skupiny a díky terapeutickým zkušenostem dokáže lidem pomoci i v situacích, kdy se jim přestává dařit. Cítí a vnímá nepohodlí lidí a pracuje s nimi.

Uprostřed to je moje maminka Libuše - moje levá ruka, výživářka každým coulem. Je nám k dispozici v případě, že se dostanu k lidem, kteří mají nějaké omezení, které mi pod rukama ještě neprošlo.

No a vpravo to jsem já Simča - zakladatelka Zdravé Porce a také tvůrce tohoto kurzu. Již 8 let pracuji s lidmi jako kouč a terapeut Metody JIH a klíčuji s každým člověkem jeho omezení v hubnutí a v životě jako takovém.


Co získáte vstupem do kurzu?

Vstupem do kurzu získáte:
Jídelníčky vhodné pro hubnutí a zároveň formování postavy.
Společně s jídelníčky dostanete recepty, které jsou naším know-how v klasické krabičkové dietě. Tedy recepty, které používáme pro naše klienty ve Zdravé Porci.
Naši individuální péči v oblasti koučingu a konkrétní nastavení pro každého z vás
Využijeme sílu skupiny a podporu každého člena - máme omezenou kapacitu, právě z důvodu péče o každého z vás.
Zaměříme se na běžné chyby, které při dietách a hubnutí děláme a budeme je eliminovat.

A to nejdůležitější - nebudete tápat, hledat co možná funguje a co nefunguje, ale dostanete přesný návod, jak se sebou pracovat.

Ukázky jídel

REFERENCE a jak jsou na tom naši kurzisti?

Kdy začínáme a jak budeme fungovat?

  • Začátek kurzu je naplánovaný na 1.4.2023.
  • Bude trvat 12 týdnů.
  • Komunikace bude probíhat v uzavřené skupince na facebooku.
  • Každý klient obdrží dotazník, který je potřebný vyplnit.
  • Zároveň bude mít individuální 1/2 hodinovou konzultaci s lektorkami, abychom identifikovaly a nastavily program správně.
  • Během jednotlivých týdnů bude každý klient plnit úkoly ve skupině, které ho povedou k tomu, aby byl na konci schopen pracovat se svým jídelníčkem.
  • Součástí kurzu jsou i pohybové aktivity

Dárek pro Vás od nás ZDARMA

Kurz mě zaujal a mám zájem o objednání

Vzorový jídelníček Zdravé porce 5 dní ZDARMA

V současné době nabízíme kurz místo 2 měsíců nabízíme 3 měsíce za cenu 2.

Cena kurzu je 10tis Kč.

V případě, že Vás kurz zaujal a máte zájem o objednání, máte možnost si ho zajistit.

Máte více otázek? Kontaktujte nás