Kalendář s talismany - velikost A3

Tento kalendář byl vytvořen z fotek mladé začínající fotografky Kláry Vrabcové, které pořídila během našeho pobytu v daleké Altaji. Grafickou podobu kalendáře vytvořil Alexander Vaškeba. Expedice se zúčastnilo přibližně 100 lidí z celé Evropy a my byly mezi nimi. Přikládáme náhledy jednotlivých měsíců a fotografií, tak, abyste měli představu, co jsme během našeho pobytu zažily a viděly.

Kalendář je plný fotografií z nádherné, čisté přírody Altaje, která má svou magickou sílu.
Co se nám zadařilo, aniž bychom to plánovaly je zachycení počasí a přírody tak, že jsme pokryly všechny měsíce. Během našeho pobytu se zde vystřídala všechna roční období - jaro, léto podzim a zima.

Co je skryto v tomto kalendáři?
Tento je vhodný nejen pro ty, kteří milují přírodu, ale také různé amulety, talismany. Sama jsem se v Altaji setkala s předměty, které mne zaujaly a měly v tu danou chvíli neskutečnou sílu. Altaj je plná takovýchto předmětů a bájí, které se tradují po generace.
A abyste do svého domova, svým blízkým či příbuzným přinesli např. hojnost, lásku, radost - vybrali jsem jeden druh těchto předmětů - talismany z cedrového dřeva. Ke každému měsíci jsme přiřadili jednoho talismana a ochranu, která mu náleží - více se dozvíte při zakoupení.

Věřím, že se Vám kalendář bude líbit, přikládáme náhledy fotografií  a věřte, že i další stojí za to.
Těšíme se na Vaše objednávky - objednávkový formulář níže.


Za celý tým Simona Vrabcová


Úvodní stránka kalendáře

Závazná objednávka kalendáře ALTAJ 2019
s talismany ve velikosti A3

Cena kalendáře je 299,- kč s DPH, jsem plátce DPH.
Při vyplnění tohoto formuláře obdržíte potvrzení objednávky, datum dodání a fakturační údaje.
V případě, většího počtu odebraných ks - fakturace dle domluvy.

Kalendáře budou k dodání začátkem listopadu